Гол-шедевр і гол-курйоз: Динамо та Шахтар U-19 влаштували шоу. ВІДЕО

Команди Динамо та Шахтаря U-19 йдуть нога в ногу у чемпіонаті – кияни на одне очко випереджають Гірників. В очному протистоянні молодих талантів обох грандів було і голів більше, ніж в дорослому Класичному, і гра ефектніша.

Шахтар вийшов вперед уже на 31-й хвилині. Після справжньої пожежі у штрафному майданчику динамівців м’яч потрапив до Судакова. Півзахисник гостей підібрав м’яч біля лінії штрафного та другим дотиком спрямував його точно у правий верхній кут воріт. Дуже красивий гол!

Донеччани подвоїли перевагу на 37-й хвилині. Все той же Судаков добре зіграв на випередження у воротарському майданчику киян і коліном спрямував м’яч у ворота.

На 44-й хвилині Ісаєнко у відповідь забив дуже курйозний м’яч у ворота Шахтаря. Голкіпер Гірників довго вирішував, кому ж із захисників віддати передачу, але у підсумку, відпасував… у ноги форварду Динамо. Євген забив один із найлегших м’ячів у своїй поки що нетривалій кар’єрі.

Динамо залишилося в меншості на 66-й хвилині. Другу жовту отримав Білошевський. Та це не завадило киянам зрівняти рахунок у матчі. Скорко на 76-й хвилині проскочив між двома захисниками у штрафному майданчику Гірників та пробив у дальній верхній кут воріт. Це був майже удар ножицями.

Вже наприкінці зустрічі вилучення отримав Духота. Гравець Шахтаря дуже грубо сфолив на Біловарі. Тож, фінальний свисток зафіксував нічию 2:2 і відклав визначення чемпіона у цій віковій категорії до заключного туру. 31 травня Шахтар прийме Чорноморець, а Динамо гостюватиме у Львові.