Гол ціною крові

Кріштіану Роналду перервав власну триматчеву безгольову серію. Португалець став автором двох із семи забитих Реалом м’ячів у грі проти Депортиво. Королівський клуб вдома розтрощив суперника із рахунком 7:1. Другий гол португальцю дався дорогою ціною. Кріштіану йшов на м’яч головою в той час як захисник Депортиво високо підняв ногу.

Нападнику Реала вдалось завдати результативного удару, але в той самий момент португалець отримав розсічення. Медична служба впродовж кількох хвилин надавала допомогу гравцю. Футболіст залишив поле під руку із головним фізіотерапевтом. А потім взяв у нього айфон, щоб подивитись наскільки серйозним є пошкодження.

Цей епізод викликав цілу дискусію у соцмережах. Деякі користувачі глузували із гравця, мовляв, його більше турбує власна зовнішність, аніж футбол. Інші стали на захист Роналду, адже певний час не вдавалось зупинити кровотечу і футболіст поглянув наскільки серйозна травма.