Гол українця рятує Дуйсбург від поразки

Завдяки голу Бориса Тащі Дуйсбург рятує нічию. Команда українця приймала вдома Армінії. Попри те, що команди перебувають на 4-му і 9-му місці відстань між ними лише 3 очки.

І першими завдали результативного удару гості. Гол Шульца дозволив Армінії піти на перерву із перевагою в рахунку, яку команда із Белефельда могла примножити не раз. В дебюті другого тайму за справу взявся Тащі. Борис отримав м’яч на підступах до штрафного майданчика суперника і пробив точно в нижній кут – 1:1.

Дещо пізніше команди видали результативну п’ятихвилинку. Спершу Вайхраух відгукнувся на простріл і відправив м’яч у ворота з гострого кута. А далі Вольце фантастичним ударом з-за меж штрафного майданчика встановив остаточний рахунок матчу.

Нічия і жодна з команд не змінила свого турнірного розташування. Обидва колективи зберігають шанси на боротьбу за місце в еліті німецького футболу. Українець Тащі є одним із кращих бомбардирів своєї команди цього сезону. На рахунку Бориса вже 7 голів.