Гол, вилучення і матюки від тренера. Ексгравець Динамо скандально нагадав про себе. ВІДЕО

Тренер послав ексдинамівця куди подалі.

У 28 турі бразильської Cерії А Брагантіно приймав на своєму полі Сан Пауло. У складі гостей на полі з’явився колишній гравець Динамо Че Че.

Вже на початку поєдинку Брагантіно двічі забив, але доволі швидко Сан Пауло скоротив відставання. На 16 хвилині забив Че Че.

Гості пропустили до перерви ще 2 м’ячі. Але найцікавіше почалося вже у другому таймі. Спочатку тренер Сан Пауло Фернандо Дініз вступив у гарячий діалог з Че Че:

Че Че: Усі можуть говорити з вами, а я ні?

Дініз: Так, ти не можеш говорити зі мною. Ти маєш грати, бл**ь. Ти невдячний! Маскарадіньйо! Іди на**й.

А вже на 60 хвилині Че Че ще й заробив червону картку. Після перегляду VAR суддя вилучив ексдинамівця за удар суперника у неігровому епізоді.

Наприкінці матчу Сан Пауло в меншості забив ще один м’яч. Поєдинок завершився з рахунком 4:2.

Нагадаємо, за час перебування в розташуванні Динамо Че Че зіграв 16 матчів та віддав 1 результативну передачу.