Гол Яремчука наблизив Гент до фіналу Кубка

Роман Яремчук відзначився забитим м’ячем у півфіналі Кубка Бельгії. Матч із Остенде перетворився на справжній футбольний блокбастер. 4 голи, три вилучення і нічия у підсумку. Але про все по порядку. Для номінальних господарів матч розпочинався досить оптимістично. Від стартового свистка минуло 25 хвилин, коли Роман Яремчук відкрив рахунок в поєдинку. Українець замкнув подачу із правого флангу.

Але наступні 5 хвилин кардинально змінили ситуацію. Спочатку Остенде зусиллями Де Сюттера зрівняв рахунок, а потім пряме вилучення отримав Ігор Пластун. Захисник лише за допомогою фолу зупинив прорив суперника віч-на-віч із голкіпером Гента.

На цьому події першого тайму завершились, але по перерві неприємності господарів продовжились. Ростед залишив Гент без двох польових гравців – знову червона. Парад червоного світла пройшов не без участі і гравців Остенде. Щоправда, у їхньому випадку це була друга жовта для Нкаки. Дещо вирівнявши склади, Генту вдалось навіть знову повести в рахунку. Бронн запалив надію на перемогу у серцях власних уболівальників. Та гості показали, що вміють дуже швидко реагувати на пропущені м’ячі. 2 хвилини і рахунок знову рівний – 2:2.

У цій перестрілці команди сильнішого так і не виявили, тому остаточне з’ясування переможця пари відбудеться у матчі-відповіді.