Гол Зозулі рятує Альбасете

Роман Зозуля знову найкращий в Альбасете.

Український нападник зрівняв рахунок у матчі Альбасете – Спортинг Хіхон на останніх хвилинах основного часу другого тайму. На той момент Альбасете поступалося 0:1 – на 24 хвилині першого тайму за гостей відзначився Джурджевич.

М’яч Зозуля забив у своєму фірмовому стилі, випередив захисників у штрафному майданчику і пробив в один дотик, скориставшись хорошою передачею від Акуньї.

Ймовірно, українець перебував у офсайді під час передачі партнера, але лайнсмен цього не помітив:

Матч завершився з рахунком 1:1, що дозволило Альбасете не відпустити у відрив лідера – Гранаду. Відставання команди українця так і залишилося на рівні одного очка, адже суперник свій поєдинок 21 туру теж звів до нічиєї. Сам Роман у гонці бомбардирів Сеґунди має 5 голів (1 з пенальті) і посідає умовно 17-те місце.