Голодний лев. Дебют Ібрагімовича в ЛА

Людина, що робить різницю.

У дербі Лос-Анджелеса зіркою дня став Златан Ібрагімович. Шведи дебютний поєдинок у футболці Гелексі розпочав на лавці, а його команда до 50 хвилини вже програвала 0:3.

Ібрагімович вийшов на поле за рахунку 1:3 на 71 хвилині. А за 6 хвилин забив так, що аж самому сподобалося, не кажучи вже про трибуни, доведені до екстазу.

А на 91-ій хвилині номінальним господарям вдалося вирвати перемогу завдяки другому удару Ібрагімовича, котрий випередив голкіпера і замкнув головою навіс партнера.

12 торкань, 2 удари по воротах, 2 голи – красномовна статистика шведа у першому матчі за ЛА Гелексі.

На післяматчевій пресконференції зірка дня був скромним, як завжди.

Грацям Лос-Анджелеса зараз нелегко. Виграючи 3:0, програти 3:4. Це складно пережити. Якби Златан був у них, все було б інакше.