Голодюк забив дебютний м’яч в Угорщині

Колишній півзахисник Карпат Олег Голодюк забив за Халадаш у чемпіонаті Угорщини.

У 23-му турі чемпіонату Угорщини Гонвед приймав Халадаш. У складі гостей зі стартових хвилин на поле вийшли одразу 2 українці: Юрій Габовда та Олег Голодюк.

Халадаш повів у рахунку на 39-й хвилині. Але на 54-й господарям вдалося забити у відповідь.

Голодюк же вивів вперед Халадаш на 78-й хвилині матчу, дуже класно забивши зі штрафного метрів із 25-ти.

Цей гол став дебютним для Олега нинішнього сезону.

Халадаш забив ще раз на 89-й хвилині, чим забезпечив собі впевнену перемогу у матчі — 3:1.

Команда Голодюка та Габовди продовжує обіймати останню сходинку у турнірній таблиці, відстаючи від передостанньої Кішварди на 11 очок.

Нагадаємо, у попередньому турі чемпіонату Угорщини Петряк став героєм Ференцвароша.