Голос божевільних. У Росії “пригадали”, як Зінченко відмовився приймати російське громадянство

Related video

Нічого собі фантазія!

Російський коментатор Геннадій Орлов в ефірі однієї з радіопередач “пригадав” момент, як Олександр Зінченко відмовився приймати громадянство Росії:

Коли Зінченко тільки переїжджав до Росії, за нього йшла війна. Права на нього приписували Шахтареві, і Газізов (на той момент генеральний директор Уфи – прим. ред.) ризикнув, сказавши: Давай, беремо тебе. Більше того, був такий момент, коли Зінченко навіть хотів взяти російське громадянство для того, щоб його заявили в Росію. Він же українець.

Я особисто його запитував, і він сказав: Все-таки мої родичі живуть в Донецькій області, але не там, де днр, а в українській частині. Не можу я брати російське громадянство. Батьки та інше… Ну, не можу. Якби він взяв російське громадянство, то опинився б у Зеніті.

Проте, можливо, це його доля. Зараз він капітан збірної України, до того ж грає на позиції опорного півзахисника. І як грає, як м’ячі роздає! Приголомшливо! Так гостро він діє, його передачі вперед. Тобто він веде гру

Photo by Maja Hitij/Getty Images

Відзначимо, що сам Зінченко, як і його родина, родом з Радомишля, Житомирської області. До академії Шахтаря юний гравець переїхав у 16 років.

Читайте також: Запалює на Сході, але повернеться до Європи? На ексдинамівця претендують відомі клуби

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також