Домашня сторінка Актуально Голос із дна. Екс-гравець збірної України прогинається під годувальників

Голос із дна. Екс-гравець збірної України прогинається під годувальників

10 читачів онлайн
0
6,877

Українські годувальники сімей продовжують регулярно розповідати цікаві історії російським медіа про примирення братських народів України та Росії.

Колишній захисник Шахтаря та збірної України Олег Данченко вкотре відзначився неоднозначними заявами на адресу відносин між Україною та Росією. Футболіст Рубіна дав велике інтерв’ю виданню Советский спорт, у якому розповів про своє майбутнє у збірній України та про надії на нового президента:

Я розумів, яку реакцію викличе мій переїзд у російський чемпіонат. Але суспільна думка мене не цікавить. Російський чемпіонат сильніший за український. Якщо хочеш прогресувати —  краще грати тут. Якщо такий відомий футболіст як Ярослав Ракицький наважився переїхати, то чому я мав відмовлятися?

Дорога в збірну України тепер і для мене закрита. Але ніколи не знаєш, що тебе чекає попереду. Не здивуюся, якщо за рік, або навіть раніше, відбудеться примирення Росії та України. Гадаю, Володимир Зеленський налагодить відносини з Росією. Він молодий, у нього є амбіції, народ за нього. Особисто я покладаю надії на нового президента. А ще на те, що між нашими країнами встановляться добросусідські відносини. В мене ще є надія, що в майбутньому у збірну можна буде пробитися з російського чемпіонату. Ну як, наприклад, можна не викликати Яріка Ракицького? Це все політика. Такий футболіст точно би знадобився національній команді.

Чи став Шевченко заручником політичної ситуації? Це його треба питати. Гадаю, що ніякого тиску “згори” він не відчуває. Просто сам розуміє, що викликати гравця з РПЛ означає спровокувати скандал.

Як на мій переїзд відреагувала преса? Писали всіляку гидоту. Дехто підтримував, а інші — гнобили. Але мені байдуже, що там говорять.

Моя думка — Росія та Україна повинні жити дружньо. І разом розвиватися у футбольному плані. Український чемпіонат ще декілька років тому був на хорошому рівні. Сподіваюся, він у найближчі роки підтягнеться до російського.

Нагадаємо, Олег Данченко взимку перейшов до Єнісея, але вже у червні підписав контракт із Рубіном.

Нещодавно лідер гурту ТНМК Фоззі висловив свою думку, щодо можливого виклику Олега Данченка в збірну України.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Знову на вихід? Ванда Нара інтригує ТОП-клуби заявами про майбутнє Ікарді

Скандальний нападник влітку може знову змінити команду. …