Колишній футболіст збірної України висловив свою думку щодо кадрових рішень Андрія Шевченка. Андрій Воронін вважає, що він мав би зайняти місце одного з помічників головного тренера.

Була розмова щодо збірної України. Я довго чекав і сподівався повернутися. Робота у збірній здавалася ідеальним варіантом. Коли Шева прийняв команду, переговорили на цю тему. Андрій сказав, що штаб укомплектовано, але як тільки з’явиться місце, то буде пропонувати мою кандидатуру.

Я декілька разів їздив із командою на збори. Переглядав Ярмоленка, коли той грав за Боруссію, і Коноплянку в Шальке. По грі хорватів з фінами готував для Шеви звіт. Федерація все оплатила: квитки, проживання. Все йшло до мого призначення і я справді цього дуже хотів. Для мене це був новий виклик, мрія. Заради цього я відхилив декілька пропозицій із Німеччини. 

Після того, як зі збірної у Спартак пішов Рауль Ріанчо, місце звільнилося і на нього взяли Сашу Шовковського. На цьому все закінчилося, ілюзії розчинилися

 

Відзначимо, нещодавно Андрій Воронін повернувся до московського Динамо, тепер у ролі тренера. Ексгравець збірної України став асистентом Сандро Шварца.

Читайте також: Переміг Зорю і одразу в АПЛ? ТОП-клуб пропонує шалені гроші за суперника українців в ЛЄ.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Порятунок збірної України. Циганик розповів, коли буде готовий Циганков

Лідер Динамо повертається …