Гольове повернення Артема Кравця

Нападник турецького Кайсеріспора Артем Кравець забив у Кубку Туреччини. Українець допоміг своїй команді виграти перший матч 1/16 фіналу проти Алтая з рахунком 2:1.

Футболіст розпочав матч на лаві запасних і вийшов на поле у другому таймі. А вже на 67-й хвилині Артем відзначився забитим м’ячем. Гольову передачу на Кравця віддав Асамоа Гьян. Українець прийняв м’яч, обробив і влучив у ближній кут воріт суперника.

Цей м’яч дуже важливий для гравця. Українець вперше в сезоні зміг відзначитися за свій клуб. Тільки напередодні Кравець повернувся до тренувань з командою після травми. Кращого повернення і не придумаєш! Молодець, Артем!

Ще один українець у складі Кайсеріспора Олександр Кучер зіграв всі 90 хвилин.

Матч-відповідь Кубка Туреччини відбудеться 18 грудня в Кайсері. Знову чекаємо наших українців на полі!