Гольове повернення Дієго Кости

Дієго Коста 1 січня став повноцінним гравцем мадридського Атлетико. Іспанський нападник ще восени підписав попередню угоду із матрацниками, але оскільки трансферне вікно на той момент було закрите перехід міг відбутись лише із Нового року. Дієго прийшов до Атлетико із Челсі в якому провів 3 із половиною сезони. За цей час форвард встиг стати улюбленцем трибун. І не даремно, адже за аристократів він провів 120 матчів і забив 59 голів. Але ситуація кардинально змінилась цього літа. Антоніо Конте змінив своє ставлення до нападника та повідомив того, щоб шукав собі нову команду.

Повернути Косту зовсім не проти був його колишній клуб – Атлетико. Але впродовж літнього трансферного вікна команди так і не зійшлись в ціні. Іспанець змушений був провести пів року без ігрової практики. Та це не завадило Дієго вийти в першому ж матчі у складі нової-старої команди. Повернення нападника припало на перший матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії проти Льєди.

Матрацники без жодних проблем розгромиили суперника із рахунком 4:0, а один із голів на свій рахунок записав Дієго Коста. Матч новачок Атлетико розпочав на лаві запасних. На 64-й хвилині він замінив Анхеля Корреа і вже за 5 хвилин потому зробив рахунок 3:0 на користь своєї команди.