Справжньою зіркою останніх новин став головний тренер збірної Алжира – Рабах Маджер. Останній матч алжирці виграли 3:0 у збірної ЦАР (Центральноафриканська Республіка), однак запам’ятався не матч, а прес-конференція. Головний тренер в агресивній манері  поспілкувався з одним журналістом.

Містер Джебур, алжирський журналіст, ви ворог національної команди! Я говорю це публічно. Слухайте мене всі. Я поважаю кожного з тут присутніх, але не його. Тебе я не поважаю, – вигукнув коуч збірної Алжиру, тикаючи пальцем в журналіста.

Він ще багато встиг сказати журналісту, але краще вам побачити це самим:

Тренер Алжира кричить на журналіста

Найагресивніший тренер за історію прес-конференцій?!?Коуч Алжира Рабах Маджер прокричав журналісту хто він такий. P.S. Запитання ставили Марезу щодо успіхів збірної?

Опубліковано FootballHub 17 листопад 2017 р.

До речі, Маджер є справжньою легендою збірною Алжира. Він зіграв 87 ігор (2-ий показник в історії) та забив 28 голів (2-ий у списку топ-бомабридрів) у період з 1978 по 1992 роки. Рабах Маджер змінив минулого тренера після того як Алжир не вийшов до фінальної стадії ЧС-2018. Цікавим є той факт, що це вже четвертий прихід тренера у національну команду Алжиру. До цього він керував командою з 1993 по 1995 рік, у 1999 році та з 2001 по 2002 рік. Більше того це призначення стало першим за 11 років, адже останнім місцем роботи Рабаха був Аль-Райян у 2006 році.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Женжеруха Петро
Завантажити більше в Актуально

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перевірте також

Ворскла-Маріуполь. Голи, які треба побачити

Якби не виліт Маріуполя від Бордо, то матч четвертого туру УПЛ Ворскла-Маріуполь мав би не…