Матч-відкриття 19 туру АПЛ тільки за іменами команд вже тягне на фінал Ліги Чемпіонів. До лондонського Арсеналу завітав Ліверпуль. Враховуючи, попередні зустрічі команд, цілком слід було очікувати на забиті голи. Нагадаємо, що за останні 4 матчі між командами було забито 21 гол, тобто в середньому по 5,25 за гру. В свою чергу Арсенал в цьому сезоні є однією з найкращих домашніх команд (єдина поразка від МЮ 1:3),  а Ліверпуль встановив рекорд по 4 поспіль переможним виїзним матчам в яких було забито 3+ голів.

Починалось все досить спокійно, з певною перевагою Ліверпуля. Вже на 10 хвилині Юрген Клопп був вимушений здійснити першу заміну. Джордан Хендерсон, судячи зі всього не до кінця розім’явся і замість нього вийшов Джеймс Мілнер. Перший тайм пройшов, майже, повністю під диктовку мерсисайдців. Відкрив рахунок Коутіньйо на 26 хвилині. Після рикошету від ноги Косьелни бразилець головою перекинув Петера Чеха.

Ліверпуль мав всі шанси подвоювати перевагу, але після неймовірного сейву Чеха, Мане в падінні не зміг потрапити у площину воріт.

Другий тайм почався також за домінації Ліверпуля і на 52 хвилині Салах робить рахунок 2:0. Не без долі удачі звісно, адже на цей раз рикошет від ноги Мустафі допоміг єгиптянину. Здавалось, що гра вже майже зроблена, але каноніри створили справжнє диво. Всього, УВАГА, за 388 секунд Арсенал забив 3 м’ячі та опинився у ролі лідера. Спочатку миттєво на гол Салаха відповів Санчез. Потім Міньйоле, який, відверто, проспав момент удару Джаки пропускає 2 м’яч у свої ворота. І заключним актом цієї п’єси з трьох дій став гол Озіла, після красивого асиста п’яткою від Ляказетта. Ліверпуль зміг прийти до тями і на 71 хвилині Фірміно зрівнює рахунок. Перша половина другого тайму пройшла під гаслом: “Захист – для слабаків”, оборонці, відверто, привозили голи у власні ворота. У підсумку дуже спекотний матч у Лондоні завершився миром 3:3.

Нагадаємо ж як розвивався цей трилер в хронологічному порядку:

26′. Арсенал 0 – 1 Ліверпуль
52′. Арсенал 0 – 2 Ліверпуль
53′. Арсенал 1 – 2 Ліверпуль
56′. Арсенал 2 – 2 Ліверпуль
58′. Арсенал 3 – 2 Ліверпуль
71′. Арсенал 3 – 3 Ліверпуль

Хто більше заслуговував на перемогу?

Завантажте більше за Женжеруха Петро

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Матч півріччя. Олімпік-Зоря

Неймовірні голи, жовті та червоні картки, камбек у меншості та розв'язка на останніх секун…