Голу царя виявилось недостатньо

Євген Селезньов – справжня гроза турецьких грандів. Українець дуже часто забиває Фенербахче, Галатасараю і Бешикташу. Останній матч проти орлів не став винятком.

Але почалось усе не так оптимістично для Акхісара. Господарі одразу встановили контроль над грою і почали активно працювати над створенням гольових моментів. Перший такий стався після атаки лівим флангом, та, на щастя для Акхісара, удар із меж штрафного майданчика заблокував захисник. Наступна спроба завершилася пожежею, але до гола не призвела. Кутовий у виконанні Бешикташа викликав чимало суперечок, адже перший удар орлів зупинив голкіпер, а от із добиванням впорався захисник, який кинувся під м’яч, чи то його рука… В будь-якому разі арбітр залишив цей момент без уваги.

Гол у ворота Акхісара прийшов на 30-й хвилині. Подача із кута штрафного майданчика знайшла голову Пепе і той відправив м’яч дугою за спину голкіперу. Дуже швидко Бешикташ забив і вдруге: цього разу атака пройшла правим флангом. Ленс виконав прострільну передачу, а Бабель її успішно замкнув. Акхісар у другому таймі взявся рятувати ситуацію і повів за собою команду лідер атаки – Євген Селезньов. Українець пробивав з-за меж штрафного майданчика – з пострілом впорався голкіпер. За декілька хвилин екс-нападник Дніпра та Шахтаря знову був в епіцентрі подій. Він за частку секунди не встиг на простріл партнера. Фортуна все-таки стала на бік Євгена дещо згодом, коли українець перехопив поперечну передачу захисника господарів і впевнено реалізував вихід віч-на-віч.

Акхісар цілком міг врятувати гру, але ще дві потенційно гольові нагоди гості не використали. Бешикташ здобуває непросту перемогу 2:1 у стартовому турі чемпіонату.