Готові грати! УАФ зробила заяву щодо скасованого матчу Швейцарія – Україна

УАФ виступила з офіційною заявою щодо матчу Швейцарія – Україна. Асоціація висловила готовність команди Андрія Шевченка провести матч 18-го листопада.

Скріншот із сайту uaf.ua

Українська сторона вважає, що дотрималася медичного протоколу УЄФА і готова зіграти матч 6-го туру Ліги Націй під час цього міжнародного вікна.

Позиція УАФ базується на чіткому переконанні в тому, що гравці й персонал збірної, які отримали негативні результати тестів на Covid-19, мають право брати участь у матчі відповідно до Протоколу УЄФА про повернення до гри. У списку збірної для участі в поєдинку є більше 13-х гравців (у тому числі — мінімум один воротар). Тому ми просимо УЄФА сприяти отриманню від місцевої влади у Швейцарії рішення про звільнення протестованих гравців від карантину й дозволу на їхню участь у матчі. 

У той же час УАФ готова зробити все можливе, щоб, відповідно до пропозиції УЄФА, сформувати повністю новий склад команди до вечора 18 листопада, але вважає це неможливим з об’єктивних, незалежних від неї причин. Зокрема, це той факт, що молодіжна збірна U-21, гравці якої могли б скласти основу нової команди, сьогодні ввечері зіграла поєдинок відбору Євро-2021. Якщо УЄФА зробить виключення й дозволить цим футболістам узяти участь у більш ніж одному матчі протягом 48-ми годин, УАФ докладе необхідних зусиль для організації їхньої поїздки до Швейцарії та участі у грі.

Позиція УАФ полягає в тому, що результат цього поєдинку має визначитися саме на футбольному полі й відповідно до принципів Fair Play. Також підкреслюємо той факт, що можливість організації матчу в рамках діючого міжнародного вікна залежить виключно від позиції УЄФА в цьому питанні

Нагадаємо, що УЄФА прийняла рішення скасувати матч між збірними Швейцарії та України через заборону головного лікаря кантону Люцерна, який заборонив проводити гру. В основі рішення той факт, що напередодні поєдинку у розташуванні збірної України були виявлені нові випадки інфікування COVID-19, відповідно в команді могли бути потенційно заражені футболісти.

Читайте також: Ліга Націй. Іспанія гвалтує Німеччину і виграє групу збірної України

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також