32 читачів онлайн
0
0
156

Манчестер Сіті разом з Зінченко проходять в наступний раунд Кубка Ліги, вигравши у серії пенальті Вулвергемптон – 4:1.

120′. Нас чекає серія пенальті!

116′. Зінченко втомився. Після того, як українець був відіграний він навіть не намагався повернути м’яч.

90′.Дуже прагматично відіграв українець усі 90 хвилин. Тепер на Олександра та Манчестер Сіті чекає 2 екстра тайми.

65′. Міг стати анти-героєм Олександр. Жестикулюючи арбітру про офсайд, Зінченко впустив нападника до карного майданчику, але Браво врятував.

34′. Зінченко гостро прострілював до штрафного майданчику, але після рикошету від захисника ніхто з горожан не підібрав м’яча.

14′. Олександру не сидиться в захисті. Після розіграшу кутового українець знову спробував пробити, але удар прийшовся у захисника суперників.

6′. Зінченко завдавав удару, але влучив у захисника.

Олександр Зінченко у стартовому складі!

Українець Олександр Зінченко готується до своєї першої появи на полі в офіційних матчах за Манчестер Сіті.

Двадцятирічний хавбек може дебютувати за біло-блакитних у зустрічі 1/8 фінала Кубка Ліги,  де команда Хосепа Гвардіоли зіграє з Вулвергемптоном.

Напередодні матчу на офіційному сайті Сіті вийшов матеріал про українця, в якому Олександр розповідає, що розраховує на місце на полі та дякує за підтримку колишньому футболісту Шахтаря Фернандіньйо.

Маю надію, що зіграю, але подивимося, як буде. Це те, для чого я працюю. Центральний хавбек повинен вміти грати на кожній позиції і бути розумним. Як Фернандіньйо – він може грати будь-де і бути однаково успішним. Мені слід бути професіоналом, працювати і намагатися ставати краще щодня.

Фернандіньйо дуже допоміг мені освоїтися у команді, тому що він теж грав за Шахтар і розмовляє російською. Коли я чую від нього хороші слова, то це для мене значить багато,  я його поважаю. Це дає мені більше впевненості та мотивує мене.

Моя головна мета – залишитися тут. Тут мій дім і я хочу грати саме за Манчестер Сіт. Нелегко вибороти місце на полі, проте я докладаю всіх зусиль, – розповів Олександр клубній прес-службі.

Зустріч відбудеться о 22:00 за Києвом сьогодні, 24 жовтня.

Завантажте більше за Гайовий Максим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЄВРОBEST: Вітер змін

Мілан 2 – 1 Болонья Недільного вечора міланісти, як ніколи були стурбовані щодо найб…