Готовий грати на будь-якій позиції! Вихованець Динамо розповів про захмарну мотивацію і шалені підкати

Він став одним із героїв матчу проти Шахтаря. Хоч Динамо і програло той матч, але Георгій Цитаїшвілі справив дуже позитивне враження. Гіо вийшов із перших хвилин і віддав асист на Буяльського. Півзахисник розповів прес-службі Динамо про свою мотивацію та готовність допомогти команді на будь-якій позиції.

Матч завершено.#ШахтарДинамо – 3:1

Опубліковано FC Dynamo Kyiv Неділя, 31 травня 2020 р.

Про мотивацію

– Гадаю, у кожного гравця є мотивація грати в першій команді. Це вже не дубль, це інший рівень, якому потрібно відповідати. 

Про універсалізм

– Нікому було грати правого захисника, і я сказав, що можу зіграти. Не бачу в цьому проблеми. Якщо станеться така ситуація, що потрібно буде стати у ворота, я буду готовий допомогти команді. Не буду ховатися, можу допомогти скрізь.

Про підкат проти Ісмаїлі

– Перед кожною грою я переглядаю, як грають мої опоненти. Я знав, як Ісмаїлі підключається в атаку, і що коли він прокидає м’яч, є момент, щоб відібрати його. І я дочекався цього моменту. Ісмаїлі – швидкий, але не сказав би, що він швидший за мене. Окрім того, я же живу з Денисом Поповим, навчився у нього робити підкати та продемонстрував це на полі. Було трохи страшно, що епізод відбувався у нашому штрафному, але я був упевнений у тому, що відберу м’яч.

Читайте також: Хитрість Клоппа не вдалася? Реал відмовив Ліверпулю у трансфері півзахисника.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також