Домашня сторінка Актуально Гра насторожує! Динамо відігрується в матчі з командою Бундесліги завдяки Вербичу. ВІДЕО

10 читачів онлайн
2
24,308

Невпевнена гра Динамо з Атлетиком насторожила київських уболівальників

Але поки блогери-аналітики намагалися розкрити хитрий задум безатакувальної гри команди Луческу, настав час зустрічі з іще однією непростою командою – Уніоном із Берліна.

Румунський тренер киян випустив майже основний склад (із несподіванок, мабуть, можна назвати вихід Кулача, Сироти та Гармаша):

Німецький колектив уважно подивився зустріч киян з іспанцями, бо у першій половині українській команді вдалося створити аж НІЧОГО біля воріт Буска.

На іншому кінці футбольного поля теж не було феєрії небезпечних моментів, але свій м’яч Уніон до перерви все ж забив. На 36 хвилині Фоглсаммер після невдалого вибивання Родрігеса пробив з-меж штрафного майданчика по воротах киян. М’яч зрикошетив від Забарного і влетів у дев’ятку (без шансів для Бущана) – 0:1.

Мірча Луческу подивився на інертність своїх гравців у першій половині гри і на другий тайм випустив цілком іншу одинадцятку гравців.

Така зміна кадрів миттєво принесла результат. На 47 хвилині кияни розіграли класну комбінацію, яку точним обвідним ударом у дальній кут воріт Буска завершив Вербич – 1:1!

Незабаром із словенцем трапився неприємний епізод. Легіонер Динамо невдало впав на плече в одному із моментів і згодом був змушений залишити поле (Вербича змінив Шкурін).

Динамо створило ще пару небезпечних нагод у другій половині. Де Пена двічі схибив! Спочатку після передачі Буяльського уругваєць цілив у порожній кут воріт Уніона, але промахнувся. З тим же успіхом вінгер змарнував простріл Тимчика.

Нічийний рахунок так і залишився до фінального свистка, який зафіксував мир Динамо із командою Бундесліги.

Запалює не лише Малиновський! Гравець збірної України забив крутий м’яч, але команда програла. ВІДЕО

Українець відзначився дебютним голом за новий клуб …