Ігри престолів у Франції. Жахливе приниження ПСЖ. ВІДЕО

ПСЖ зазнав другої поразки у Лізі 1. Парижани на виїзді були знищені Ліллем. Після матчу Томас Тухель нарікав на серйозні кадрові проблеми в команді. Це дійсно мало місце, адже навіть у заявці ПСЖ було тільки 6 гравців. Не могли допомогти Парижу травмовані Кавані, Неймар і Ді Марія. Але хіба це може бути виправданням для команди, у якій один лише Мбаппе коштує більше за увесь Лілль?! Проблеми ПСЖ почалися вже на 7-й хвилині. Тома Меньє замкнув подачу із правого флангу, але у власні ворота. Один захисник напоров – інший пішов рятувати. Так можна описати гол Берната після класної передачі Мбаппе. Але рятівні позиви Берната заглушив привізний синдром захисників парижан у цьому матчі. Наприкінці першого тайму іспанець перервав вихід Пепе віч-на-віч із голкіпером та був вилучений.

Усе найцікавіше почалося в другому таймі. В більшості Лілль просто розривав свого грошовитого суперника. Пепе, Бамба, Габріель і Фонте встановили просто принизливі 5:1 на табло. ПСЖ зазнав своєї найбільшої поразки за останні 19 років. Втім, чемпіонство від команди Тухеля все одно нікуди не дінеться. Однак, Ліллю вдалося його відкласти принаймні на тиждень. Головним героєм тріумфаторів став Ніколя Пепе. На його рахунку вже 30 очок за системою гол+пас.

Після матчу Кіліан Мбаппе був вкрай категоричним у висловлюваннях щодо гри своєї команди.

Гра проходила без центра поля, від одного штрафного майданчика до іншого. На мить ми взяли контроль над нею, але потім втратили. Можна програти, ми все одно станемо чемпіонами, але не пропускати три, чотири чи п’ять м’ячів. Ми маємо грати із більш сильним характером. Це один із наших мінусів, і його потрібно виправляти. Ми грали як аматори, так програвати не можна.