Грали, грали і програли. Динамо поступається чеській Спарті

У заключному поєдинку свого першого тренувального збору київське Динамо грало з чеською Спартою.

Олександр Хацкевич виставив майже основний склад.

Перший тайм проходив під диктовку киян, але забивала винятково чеська команда… Неквапливу гру голом на 17 хвилині розбавив Тетте. Ганський нападник Спарти впевнено реалізував вихід віч-на-віч із Георгієм Бущаном. Гол виник з нічого, адже на побачення з голкіпером Динамо африканець вийшов після серії рикошетів (м’яч після удару Станчу спочатку влучив у Бурду, а від нього в Буяльського і полетів у напрямку нападника номінальних господарів) – 1:0.

Після пропущеного м’яча Динамо почало активніше йти в атаку. Свої моменти мали Циганков, Вербич і Соль, але киянам постійно бракувало якоїсь дещиці майстерності чи везіння, аби реалізувати свою нагоду. Чехи ж натомість рідко переходили на чужу половину поля, але ефективність їхніх атакувальних дій була казковою. Під завісу тайму одна із нечисленних атак Спарти завершилася небезпечним штрафним. Майстер стандартів Станчу точном ударом у дев’ятку воріт Динамо засмутив Бущана і всіх уболівальників української команди. Свисток на перерву пролунав одразу ж – 2:0 на користь Спарти.

Другий тайм Динамо почало з гола. Кенджору збили у кількох сантиметрах від лінії штрафного майданчика і стандарт взявся виконувати Циганков. Капітан Динамо майстерно перекинув стінку і влучив у ближню дев’ятку воріт румунського голкіпера Спарти Флоріна Ніти – 2:1.

Олександр Хацкевич на 60 хвилині змінив номінально основних гравців своєї команди на запасних. Одним із “новеньких” на полі став Ахмед Алібеков. Опорник/правий центральний захисник вдало підтримав атаку динамівців на 64 хвилині. Дальній удар Алібекова у дев’ятку воріт Ніти не залишив тому шансів – 2:2!

Спарта відповила зусиллями Гложека. Смирний не встиг зайняти позицію правого захисника (Кравченка, який зіграв 20 хвилин, змінив Русин) і через той фланг пішла атак. З другої спроби подача дійшла до Гложека, якого Шабанов залишив наодинці перед воротами, пробив приблизно з 11 метрів точно повз Дениса Бойка – 3:2…

Ще одна неприємність для Динамо сталася під завісу матчу. На рівному місці травму отримав Йосип Піварич. Хорват не зміг продовжити поєдинок через травму коліна. Наскільки вона серйозна покаже ретельне медобстеження.

На першому зборі у Марбельї Динамо зібрало повний комплект результатів: перемога, нічия і поразка. Це дає Олександру Хацкевичу і його штабу багато матеріалу для аналізу… Попереду другий збір.