Гранада – Альбасете. Кривава битва за лідерство

Святковий вікенд у Сегунді підготував справжній футбольний десерт. Очне протистояння першої та другої команд ліги – окраса 20-го туру.

До старту матчу дистанція між клубами у турнірній таблиці складала лише 1 очко. Перший тайм матчу минув за тотального домінування Гранади. Господарі до 30-ї хвилини гри взагалі не випускали суперника з його половини поля. Але сказати, що тиск Гранади вилився у гольові моменти не можна, адже здебільшого воротам Альбасете господарі загрожували дальніми ударами.

Ключовими у першому таймі були не ігрові епізоди. Спершу Роман Зозуля отримав розсічення брови після того як потрапив під руку Сілві. Голкіпер зіграв на виході і зачепив українця. А ось наступний момент викликав жах у всіх присутніх на стадіоні. Жерман намагався вибити м’яч, але в той же час нападник Альбасете мав намір зіграти головою. В підсумку гравець Гранади нокаутував Маная. Від удару по голові нападник Альбасете втратив свідомість. Найцікавіше, що у цій ситуації арбітр покарав Жермана лише жовтою карткою.

Медичній службі вдалось повернути гравця до свідомості, але гру продовжити він не зміг. Маная було замінено і доставлено до лікарні.

Перерва пішла на користь гостям. Другий тайм вони розпочали із значно вищими швидкостями. З’явились комбінації біля штрафного майданчика Гранади і удари по воротах.

Однак, варто сказати, що гостям дуже щастило у цьому матчі. Двічі вони дивом рятувались від пропущеного м’яча. Забити Родрі з кількох метрів завадила поперечина. А ще через 15 хвилин з його ударом впритул впорався Надаль, а на добивання не встиг Феде.

В перерві між цими моментами забили гості. Бела вдало відгукнувся на подачу з правого флангу і розстріляв голкіпера – 0:1. Мав свій шанс дещо раніше і Роман Зозуля. Українець отримав не надто зручну передачу, але зумів підлаштуватись під м’яч, та пробивав п’ятою. Але удар вийшов не сильним і простим для голкіпера.

Щастити вічно Альбасете просто не могло. Господарі заробили пенальті, який чітко реалізував Віко, 1:1. Цей забитий м’яч окрилив Гранаду. Господарі кинулись на ворота суперника і були близькими до того, аби відзначитись вдруге. Після чергової спроби Родрі, Альбасете врятував рикошет і стійка.

Чим менше залишалось часу до завершення матчу, тим більше ставало грубощів і нервів. Гранада робила усе, аби вирвати перемогу і знову довела до непристойної різницю у відсотку володіння м’ячем. 68% – 32% на користь господарів. За іронією долі останній момент матчу був саме у Альбасете. Акунья перевисів у повітрі захисника Гранади і намагався замкнути дальню стійку, але пробив неточно.

1:1 – результат, який значно більше влаштовує Альбасете, але залишає команди на тих самих місцях в турнірній таблиці. Щоправда, тепер на лідерство може зазіхнути Малага, якщо виграє свій матч 20-го туру.