Грати по-новому. Перший матч Динамо у 2019 році

Першим суперником Динамо на зборах у Марбельї став німецький Бохум.

Команда з другої Бундесліги – саме той суперник, який потрібен, щоб відчути себе і партнерів у грі. Олександр Хацкевич одразу захотів побачити у грі Франа Соля, якого кияни підписали пару днів тому. Іспанець обійняв місце центрального нападника, а в решті склад віце-чемпіонів України мав звичний вигляд (травмованого Бурду у центрі захисту замінив Сидорчук).

Активніше зустріч розпочали футболісти німецької команди. На 15 хвилині конголезький нападник Бохума Гонвула небезпечно пробивав по воротах киян. Потужний удар суперника із ближнього кута впевнено на кутовий перевів Денис Бойко.

Динамо відповіло своїм супершансом на 26 хвилині. Соль поборовся із захисником Бохума, м’яч відскочив до Шепелєва, який в один дотик віддав на вільного Вербича. Беньямін спробував пробити одразу, але удар лівою був не точним.

Виправився словенець за декілька хвилин. Вербич легко обіграв опонента на фланзі, намагався віддати на Соля, що відкривався перед воротами, але м’яч від захисника відскочив на Шапаренка. Микола спокійно віддав праворуч на вільного Циганкова, який в один дотик відправив м’яч у дальній кут воріт Бохума – 1:0!

Фото ФК Динамо Київ

Майже одразу кияни забили і другий гол, проте мила пані арбітр гол Шепелєва не зарахувала через сигнал про офсайд від свого колеги (в момент передачі Соля на Циганкова, можливо, було мінімальне положення поза грою).

Поганою новиною для Олександра Хацкевича стала травма Миколенка, який не зміг дограти до перерви через болі у м’язах стегна (українського захисника замінив Піварич).

На другий тайм Олександр Хацкевич очікувано провів серію замін, тому з тих, хто грав у перші 45 хвилин, на полі залишився лише Піварич.

Першу ж нагоду після перерви створили кияни. Че Че протягнув м’яч, віддав на Буено, а той скинув на Гармаша – удар Дениса від газону пройшов повз дальній кут воріт німецької команди.

В середині другого тайму подвоїв рахунок на користь української команди Русин. Буено  знайшов передачею у штрафному вільного Піварича, віце-чемпіон світу пробив по воротах, але його удар заблокував захисник. На щастя для динамівців м’яч відскочив на Русина, який на замаху прибрав опонента і пробив повз воротаря Бохума – 2:0!

Динамо – Бохум 3:0. Голи

Перший гол року – Циганков⚽Перший дубль року – Русин😎Перша суха перемога FC Dynamo Kyiv👏3:0 над Бохумом в Марбельї.🎥: YTB ФК Динамо Київ

Опубліковано FootballHub Субота, 19 січня 2019 р.

Мав третій гол у ворота номінальних гостей забивати Сідіклей. Але удар бразильцю, після класної передачі від Буено, не вдався. Приклад Сіді показав Русин. Динамівці в декілька пасів провели чудову контратаку, яку на гол перетворив український нападник. Пас на вихід віч-на-віч Русину віддав Андрієвський. За мить Гармаш зобов’язаний був завершувати взяттям воріт чергову стрімку контратаку, в якій дотепним пасом м’яч Денисові віддав Русин, але півзахисник забарився з ударом і його накрили два оборонці суперника.

Отже, 3:0 – перша перемога Динамо в 2019 році, яка символізує собою вдалий початок підготовки до протистояння з Олімпіакосом.