Домашня сторінка Актуально Грав у анексованому Криму – ласкаво просимо до Буковини

Грав у анексованому Криму – ласкаво просимо до Буковини

6 читачів онлайн
0
1,337

Суми -> Сімферополь -> Кривий Ріг -> Чернівці. Шлях, який пройшов з 2017 року півзахисник Євген Сантрапинських.

31-річного гравця запросив до Буковини нинішній президент Вадим Заяць, з яким він працював раніше у тій же Буковині та у сімферопольській Таврії 2014 року, до того, як клуб збанкрутував.

Після були аж п’ять команд, де Євген числився як гравець, чи навіть трохи пограв як футболіст. Доки він не повернувся до Сімферополя у юридично нову команду – ТСК-Таврію, створену загарбниками після анексії Криму.

Скріншот з сайту кфс (т.з. кримського футбольного союзу)

На сайті Буковини цю деталь ̶п̶р̶и̶х̶о̶в̶а̶л̶и̶  забули. Справді, навіщо згадувати кримську зупинку тривалістю майже повний сезон, що затесалася у біографію Сантрапинських між Сумами та Гірником?

Скріншот із сайту Буковини

Чи може керівники команди знову “не знали, що він виступав у Криму”, як і два роки тому? Тоді саме так відповідали Вадимові Скічку на запитання про запрошення годувальників.

Варіант із Чернівцями у кар’єрі екс-гравця криворізького Гірника виник спонтанно, як зазначено в його інтерв’ю клубному сайту Буковини:

Поспілкувалися з президентом клубу Вадимом Зайцем. Я перебував вдома. Отримав пропозицію грати у Чернівцях, яку із задоволенням прийняв.
 

Що ж, кримський досвід нового старого півзахисника без сумніву допоможе Буковині боротися за найвищі місця у Другій українській Лізі А. Змагання стартують 27 липня. Перший тур Буковина грає вдома з Ужгородом.

Читайте також: Спочатку футболісти, а тепер і судді. В рядах годувальників поповнення

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Дочекалися! Динамо ОФІЦІЙНО підписало перспективного форварда

Третій трансфер Луческу! …