Грав в ЛНР, бо не думав, що це когось образить© Український футболіст спробував виправдати зраду

Український футболіст, який грав в чемпіонаті ЛНР, знайшов виправдання своєму вчинку. Олексій Лобов нещодавно перейшов до житомирського Полісся, однак фанати клубу дізналися про скандальне минуле гравця і попередили команду щодо майбутніх акцій протесту. Полісся розірвало контракт із Лобовим, а сам футболіст спробував виправдатися.

Скріншот із сайту polissyafc.com

Я грав у складі алчевської Сталі. Потім команду перейменували в ЦСКА НМ (прим. 2015-й рік) і я залишився там. У той момент я не думав, що футбол настільки переплетений з політикою. А зараз – це факт. Я просто продовжував займатися улюбленою справою і не думав, що це може когось образити.

Я ніколи не підтримував ЛНР та ДНР. В мене була одна мета – грати у футбол. Я не отримував паспорт псевдореспублік чи Росії, і за першої ж нагоди виїхав з Алчевська. Якщо ми хочемо миру і об’єднання, то будь-яка держава починається з людини, а не навпаки. Додам, що я хочу бути тут і бути частиною України, – розповів Олексій Лобов в шоу Та То Таке

Додамо, що Лобов за час виступів у псевдочемпіонатах ЛНР та ДНР в період із 2015-го по 2016-й роки грав за 4 різні команди, що представляють населені пункти непідконтрольних Україні територій.

Читайте також: Мессі залишається в Барселоні? З’явилися нові деталі.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також