Гравець Колоса відзначився шедевром у ворота збірної України U-20. ВІДЕО

Збірна України U-20, яка готується до Чемпіонату Світу-2019, провела товариський поєдинок з першоліговим Колосом з Ковалівки.

Вже на 6-й хвилині матчу Георгій Цитаїшвілі вивів збірну вперед. Але наприкінці поєдинку Колосу вдалося відігратися. На 86-й хвилині дуже красивим голом відзначився Євгеній Морозко. Півзахисник Колоса отримав передачу з правого флангу, першим дотиком прийняв м’яч у центрі перед штрафним майданчиком, а вже другим дотиком красиво спрямував його у лівий верхній кут воріт Дмитра Резніка.

Чудо-гол Євгенія Морозка @yevgeniy_10_ у ворота збірної України U-20 @ffukraine Зацініть🎯

A post shared by ФК «Колос» Ковалівка (@fckoloskovalivka) on May 16, 2019 at 12:53am PDT

Поєдинок так і завершився нічиєю 1:1.

Збірна України U-20 проведе ще один товариський матч перед від’їздом до Польщі на Чемпіонат Світу. Суперниками підопічних Петракова будуть однолітки з ПАР.