Гравець Мілана під час матчу послав Гаттузо на**й

Матч 35-го туру Серії А між Міланом та Болоньєю завершився не лише перемогою Россонері з рахунком 2:1, а й величезним скандалом.

Пішов на**й, — саме так відповів півзахисник Мілана Тьємуе Бакайоко на прохання головного тренера вийти на заміну.

На 26-й хвилині матчу Лукас Білья залишив поле за допомогою лікарів і Дженнаро Гаттузо був змушений робити заміну. Вийшов Хосе Маурі. Але мало бути інакше. Тренер Мілана хотів випустити Бакайоко, але француз просто відмовився виходити на заміну. Цей факт підтвердив і відомий італійський журналіст Джанлука Ді Марціо.

Але це не найгірша поведінка, яку продемострував Бакайоко. Телевізійні камери вихопили момент обміну фразами півзахисника і тренера Мілана. У словах Бакайоко можна було прочитати те, що француз брутально послав Гаттузо куди подалі.

Бакайоко вже опублікував у своєму профілі Instagram пояснення своєї поведінки:

Те, що було написано в ЗМІ щодо інциденту в матчі з Болоньєю, вимагає негайної реакції.

Я почав той матч на лаві для запасних, але був готовий віддатися грі на 200 відсотків, навіть якби мене випустили на п’ять хвилин. Коли Білья отримав травму, мені сказали готуватися до виходу на поле. Цим я і зайнявся. Я розминався дві або три хвилини і був готовий вступити в гру, але потім мені сказали повернутися на лавку. Це сталося між 23-й і 26-й хвилинами першого тайму.

Коли я повернувся на лаву, тренер звернувся до мене зі словами, які я не очікував почути. Я лише повторив те, що сказав Гаттузо. Нічого більше. Давайте з’ясуємо: я ніколи не відмовлявся розминатися. На відео все чітко видно.

Я лише хотів допомогти своїм партнерам, що я й робив протягом усього часу в клубі. Вперед, Мілан!

Зі своїм коментарем не забарився і головний тренер Мілана, проанонсувавши серйозну чоловічу розмову:

Я сказав Бакайоко готуватися до виходу на поле, але він довго возився. Я чекав 7-8 хвилин, але він навіть не одягнув щитки. За свою кар’єру я посилав багатьох тренерів і на цьому все закінчувалося. Гравці можуть сказати мені що завгодно, але головне, щоб вони поважали партнерів і атмосферу в роздягальні. Хочу залагодити цю проблему в роздягальні по-своєму, своєю мовою, чого не можу зробити на камеру.

Стосунки Бакайоко та Дженнаро Гаттузо дуже погіршилися останнім часом. Півзахисник нещодавно вкотре запізнився на тренування, а за це наставник Мілана покарав усю команду. Гравці міланського клубу змушені були сидіти на тренувальній базі цілих 5 днів. Сам француз ще й отримав штраф у розмірі 90 тисяч євро.