Домашня сторінка Актуально Гравець збірної України переведений у дубль

Гравець збірної України переведений у дубль

0 читачів онлайн
0
1,038

Олександр Сваток переведений у дубль Зорі. Напередодні відльоту на перший збір до Туреччини із табору луганців надійшли новини, які можуть занепокоїти прихильників команди Юрія Вернидуба.

Генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов в інтерв’ю клубній прес-службі поділився деякими кадровими новинами клубу. Зокрема, відзначимо, що Василь Прийма найближчим часом залишить розташування команди. Із ним тривають перемовини щодо розірвання контракту. Але головною новиною стало те, що основний центральний захисник Зорі Олександр Сваток був переведений до дубля.

Переведений в дубль Олександр Сваток. Він не хоче продовжувати контракт із клубом. А ті пропозиції, які надходять до нас, клуб не влаштовують. Плюс, з Василем Приймою ведемо переговори про розірвання контракту. Як бачите, не зборах він не присутній, і, швидше за все, нас покине. Решта всі в строю і приступають до тренувань.

Наскільки тривалими будуть такі виховні заходи з боку керівництва Зорі – загадка. Особливо, якщо врахувати той факт, що Сваток був практично незмінним гравцем основи у першій частині сезону і зіграв 16 із 18 матчів у чемпіонаті. Також Олександр отримав виклик до національної збірної України.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Ліга Чемпіонів. Супергра українців виносить Лудогорець

Ференцварош продовжує свій шлях у Лізі Чемпіонів …