Гравці тікали з поля у Чилі! Петарди, поранені та голкіпер з телефоном. ВІДЕО

Справжнє божевілля відбулося у дербі двох чилійських команд Коло-Коло та Універсидад Католіки. Вболівальники влаштували безлади. Є потерпілі.

Протистояння двох відомих чилійських команд у 4-му турі чемпіонату Чилі завершилося величезним скандалом. Суддя перервав матч на 71-й хвилині, коли Універсидад Католіка вигравав з рахунком 2:0. Рефері зупинив гру через те, що з трибун полетіли різні предмети. Дехто з футболістів навіть отримав невеликі поранення від петард, які розривалися на полі. Гравці обох команд були змушені тікати до підтрибунного приміщення під парасольками, захищаючись від петард, а фанати продовжили влаштовувати безлади вже за межами стадіону.

У бік голкіпера жбурнули телефон. Воротар доволі кумедно відреагував на витівку фанатів.