Домашня сторінка Актуально Грізманн підставив Барселону? Іспанська федерація відкрила справу

Грізманн підставив Барселону? Іспанська федерація відкрила справу

10 читачів онлайн
0
1,671

Антуан Грізманн та каталонська Барселона можуть мати серйозну проблему з футбольним правосуддям. Все через перехід француза.

Нещодавно Барселона оформила трансфер Грізманна за 120 мільйонів євро, але колишній клуб нападника Атлетико не задоволений такою сумою. Мадридці опублікували офіційний комунікат, в якому стверджують, що каталонський клуб розпочав перемовини з Грізманном ще тоді, коли сума відступних за нього становила 200 мільйонів євро. Атлетико наполягає на тому, що каталонці мають доплатити ще 80 мільйонів євро.

Атлетико не подав скаргу до Ла Ліги, а звернувся одразу до ФІФА. Іспанське видання AS пише, що ФІФА, в свою чергу, передала скаргу до Королівської Іспанської Федерації Футболу (RFEF), яка вже відкрила справу і проти Барселони, і проти Грізманна.

Каталонському клубу закидають порушення правил трансферу футболіста, а саме — проведення перемовин з гравцем без згоди його клубу. Якщо факт попередніх перемовин буде доведено, то і французькому нападнику, і каталонському клубу загрожуватимуть серйозні санкції.

Нагадаємо, Грізманн підписав контракт із Барселоною терміном на 5 років. Клаусула в угоді француза з нинішнім клубом становить вже аж 800 мільйонів євро.

Читайте також: Златан Ібрагімович — тренеру: Вали додому, дрібна шл**а

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Білорусь у вогні. Футбольний чемпіонат ставлять на паузу?

На сайті білоруської федерації футболу повідомили, що заплановані на середу, 12 серпня, ма…