Антуан Грізманн записав відеозвернення до вболівальників Атлетико. Француз повідомив, що в його кар’єрі настав час для нового виклику і анонсував своє прощання.

Поспілкувавшись з Дієго Сімеоне, Мігелем Анхелем Хілем і людьми в керівництві, я б хотів повідомити вболівальникам, які мене дуже люблять, що вирішив піти, спробувати щось інше, новий виклик. Мені було непросто прийняти це, але це було необхідно. Це були видатні п’ять років, я виграв свої перші великі трофеї на клубному рівні.

Це був важливий період. Ви назавжди в моєму серці, тому я хотів, щоб ви дізналися про це після клубу і тренера. Я отримав величезне задоволення, віддавав всього себе на полі, хотів дарувати радість людям, які приходять на Ванда Метрополітано і на наші гостьові матчі, і для вас у мене залишилися тільки слова подяки.

Швидше за все новим клубом для Грізманна стане Барселона. Каталонці впродовж декількох трансферних кампаній намагались підписати гравця Атлетико, однак спочатку Дієго Сімеоне ветував перехід, а згодом і сам футболіст заявляв про відданість Матрацникам.

Декількома тижнями раніше у ЗМІ з’явилась інформація про деякі деталі контракту Грізманна і Атлетико. Зокрема одним із пунктів було прописано, що із відкриттям літнього трансферного вікна клаусула на гравця зменшиться із 200 до 120 мільйонів євро.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Забивав Шахтарю, але провалився з Україною. Ман Сіті готує трансферну бомбу

Манчестер Сіті готується здійснити багатомільйонний трансфер …