Грізманн як Мессі та Леброн Джеймс: Француз розбив Бетис. ВІДЕО

Після поразки у першому турі Ла Ліги від Атлетика Більбао в Барселони не було іншого виходу, ніж реабілітуватися вже у матчі з Бетисом. Навіть без Мессі та Суареса.

Роль лідера на себе взяв новачок каталонців Антуан Грізманн. Усі забиті м’ячі дивіться в огляді.

Початок матчу видався дуже несподіваним. Фекір вивів Бетис вперед вже на 15-й хвилині. Зрівняти рахунок Гранатовим вдалося аж на 41-й хвилині.

Але у другому таймі все стало на свої місця і Барслелона показала справжню командну міць. На початку другого тайму Грізманн виконав Мессі, класно пробивши з лінії штрафного майданчика у правий від голкіпера кут. Француз ще й відсвяткував забитий м’яч у стилі відомого баскетболіста Леброна Джеймса. Антуан підбіг до вболівальників, взяв у них конфеті та підкинув над собою, розвівши руки в різні сторони.

Перес на 56-й хвилині зробив рахунок 3:1 на користь Барселони. Ще за 4 хвилини відзначився Альба. До розгрому справу довів Відаль на 77-й хвилині, а асистував йому Грізманн. Єдине, на що спромігся Бетис, це ще одного разу вразити ворота Тер Штегена. Відзначився Лорен.

Після поєдинку усі розхвалювали Грізманна, особливо його другий гол. Сам француз зізнався в післяматчевому інтерв’ю Movistar, у кого навчився виконувати подібні удари:

Я бачив, як Мессі виконує такі удари, тому просто скопіював його

Нагадаємо, у першому турі Ла Ліги Барселона несподівано мінімально поступилася Атлетику Більбао. Голом-красенем відзначився Адуріц.