Громов і блискавки у матчі Зоря – Олександрія

Луганці у результативному поєдинку обіграли бронзового призера цього сезону.

Перший тайм подарував вболівальникам багато боротьби і помилок. Олександрія відкрила рахунок завдяки вдалому стандарту і неузгодженості дій голкіпера Зорі Микити Шевченка з Віталієм Вернидубом. Гречишкін навісив, а проігнорований захистом і голкіпером Довгий переправив м’яч у сітку воріт Зорі – 0:1.

Відповідь луганців теж була “з нічого”. Захисник Олександрії влучив у Громова і почав апелювати до арбітра про гру рукою (м’яч дійсно влучив у руку нападнику Зорі), а Громов не розгубився і пробив у кут воріт Рудика – 1:1.

Фото ФК Зоря

Довгий міг знову покарати команду Вернидуба після стандарту, але з декількох метрів пробив просто у Шевченка. Гравці Зорі апелювали до арбітра про офсайд, але арбітр матчу Дмитро Бондаренко у ситуації розібрався (м’яч до Довгого потрапив від Віталія Вернидуба) і на піднятий прапорець аситента не зважив.

Розібрався рефері і в епізоді з Луньовим. М’яч після удару Чайковського і рикошету потрапив до самотнього Луньова (ніякого офсайду у гравця Зорі), який пробив повз Рудика – 2:1.

Другий тайм розпочався із атак господарів. Супершанс мав Луньова, який вихід віч-на-віч вирішив завершити елегантним черпачком, але по воротах не влучив. Ближчим був до гола Тимчик, але на заваді щастя захисника Зорі стала поперечка.

Каркас воріт у цьому матчі допомагав не тільки гостям. Після подачі Гречишкіна зі штрафного у стійку поцілив Протасов.

Після вогняного початку тайму у матчі настала певна пауза, яку своїм голом розвіяв Хомченовський. Півзахисник луганців підхопив м’яч на куті штрафного майданчика, на замасі прибрав Дедечка і з правої пробив точно у дальню дев’ятку воріт Олександрії – 3:1.

Майже одразу Пономар міг відквитати один м’яч, але знову удар прийшовся у стійку воріт Шевченка.

Зоря перемогла Олександрію і за рахунок поразки Маріуполя закріпилася на 4 місці турнірної таблиці УПЛ.