Домашня сторінка Актуально Гучна СЕНСАЦІЯ на Євро! Збірна Чехії вибиває Нідерланди вже в 1/8 фіналу

Гучна СЕНСАЦІЯ на Євро! Збірна Чехії вибиває Нідерланди вже в 1/8 фіналу

1 min read
0
3,269

Порядок б’є клас

У Будапешті на Пушкаш Арені в 1/8 між собою зійшлися збірні Нідерландів та Чехії.

Склади

На цей поєдинок чехи втратили двох важливих гравців: лівий захисник Ян Боржил перебрав жовтих карток у попередніх матчах, а капітан команди Владімір Даріда отримав ушкодження на тренуванні.

Збірна Нідерландів підходила до цієї зустрічі фактично без втрат. Через травму не міг зіграти Люк Де Йонг, але у команді Франка Де Бура він виступає як запасний нападник. На Євро форвард зіграв усього 10 хвилин у двох матчах.

Перший тайм

У стартові хвилини активніше діяли нідерландці. На 13-й хвилині зустрічі номінальні господарі поля дуже просто створили небезпечний момент, який ледь не закінчився голом. Блінд виконав довгу передачу з власної половини поля за спини захисників Чехії на Думфріса. Гравець-відкриття цього Євро головою прокинув голкіпера чехів Вацліка і з гострого кута пробивав у порожні ворота. Врятував свою команду від пропущеного гола центральний захисник Калас, який добіг за Думфрісом і у підкаті вибив м’яч на кутовий.

Після цього оборона Чехії більше не припускалася таких помилок в першому таймі і грала надійно, не даючи нідерландцям довести свої комбінації до забитого м’яча.

Попри захисну гру, номінальні гості не забували і про атаку. Наприкінці перших 45-ти хвилин чехи створили дуже небезпечний момент. Масопуст виконав чудову розрізну передачу до штрафного майданчика нідерландців на Барака і півзахисник Чехії майже з кута воротарської зони пробивав по воротах. Під удар встиг постелитися Де Лігт, від якого м’яч полетів за межі поля.

Більше гольових нагод до свистка на перерву обидві команди не створили.

На старті другого тайму Мален змарнував супернагоду

Нападник Нідерландів блискуче прокинув двох захисників і вийшов віч-на-віч із голкіпером Чехії. Але обіграти Вацліка йому не вдалося.

А вже за хвилину стався ключовий епізод гри. Команда Франка Де Бура залишилася в меншості. Де Лігт помилився у боротьбі з Шиком, підсковзнувся і навмисне зіграв рукою, не даючи чеському нападнику вийти на побачення зі Стекеленбургом. Спочатку головний арбітр матчу показав захиснику Нідерландів жовту, але після перегляду VAR змінив своє рішення і дістав червону картку.

Після вилучення ситуація у грі змінилися. Тепер вже чехи наступали на ворота нідерландців, які були змушені відбиватися. І на 68-й хвилині Чехія таки дотисла свого суперника. Після подачі зі штрафного з правого флангу Калас виграв верхову боротьбу на дальній стійці у захисників Нідерландів і скинув уздовж воріт на Голеша, який в дотик головою відправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

На 80-й хвилині чехи добили збірну Нідерландів. Голеш підхопив м’яч у центрі поля, проскочив повз Вейналдума і Думфріса, дійшов ближче до штрафного майданчика і прострілив на лінії воротарської зони, де Шик в дотик пробив у кут воріт – 0:2.

Збірна Чехії сенсаційно виходить до чвертьфіналу Чемпіонату Європи, де зустрінеться з Данією, яка в 1/8 розгромила Вельс з рахунком 4:0.