Гвардіола: Наступного року Сіті буде в півфіналі

Казковий сезон Гвардіоли за тиждень перетворився на жахіття. Вперше з 2005 року Пеп програв тричі поспіль. Таке фіаско потребує коментарів. Тим більше, суддівство в матчі Манчестер Сіті – Ліверпуль посприяло красномовності:

Я сказав арбітру, що був пенальті, що був гол! М’яч пішов від Мілнера, а він запитує чи від Мілнера пішов пас? – так, від Мілнера! І якщо м’яч пішов від Мілнера, то це не офсайд. Йти на перерву за рахунку 1:0 чи 2:0 – це дві великі різниці. Це пенальті, коли Стерлінга на очах четвертого арбтіра притримує Робертсон (на думку редакції з цим судженням Пеп трохи погарячкував).

Минулого року ми були в 1/8, цього – 1/4, наступного – маємо бути у півфіналі.

Я ні про що не шкодую. Ми добре розпочали матч на Анфілді, але пропустили два швидкі м’ячі. Сьогодні ж ми зробили все правильно, хоча і дуже ризикували, зігравши в три захисники з великою кількістю гравців попереду.

Ми створювали моменти, але, звичайно, не легко грати, коли у суперника за лінією м’яча десять гравців. Команда вдало розібралася з контратакою Ліверпуля, окрім моменту у Окслейда в кінці першого тайму.

Три м’ячі забити важко. Ми забили одного разу, але більше нам відзначитися не вдалося. Нас обіграла вийняткова команда.

MANCHESTER, ENGLAND – APRIL 10: Josep Guardiola, Manager of Manchester City is seen in the stands after he is sent of by the referee during the UEFA Champions League Quarter Final Second Leg match between Manchester City and Liverpool at Etihad Stadium on April 10, 2018 in Manchester, England. (Photo by Shaun Botterill/Getty Images,)

Між поразками від Ліверпуля (0:3, 1:2) був програш в манчестерському дербі, де перемога могла гарантувати Сіті чемпіонський титул. Проте тренер блакитних не хоче, щоб один невдалий тиждень перекреслив всі неймовірні досягнення, яких його команда досягла протягом сезону.

Ми хотіли виграти АПЛ в останній грі з Манчестер Юнайтед (2:3) і мріяли пройти в півфінал ЛЧ…Але нам треба думати, як ми можемо стати кращими в наступному сезоні.