Харатін приносить перемогу Ференцварошу. Команда Реброва тріумфує у складному матчі. ВІДЕО

У 3-му турі чемпіонату Угорщини Ференцварош завітав у гості до Залаегерсега.

Для команди Сергія Реброва цей матч став справжнім випробуванням. На 31-й хвилині гри чемпіон Угорщини залишився у меншості. Півзахисник господарів Баботі втік від захисника Ференцвароша Ботка, якому нічого не залишалося, як фолити. Центральний оборонець рукою підштовхнув гравця Залаегерсега у спину в штрафному майданчику, і арбітр одразу показав червону картку.

Виконувати 11-метровий удар пішов сам Баботі, але переграти голкіпера гостей Дибуса йому не вдалося. Гравець пробив по центру – воротар зумів відбити цей м’яч ногами.

ZTE kihagyott büntető

A találkozó 31. percében Botka szabálytalansága után tizenegyest kapott a Zalaegerszeg, azonban Dibusz védeni tudott, így nem szerzett vezetést a ZTE. Botkát a játékvezető piros lappal kiállította.

Опубліковано M4Sport Неділя, 30 серпня 2020 р.

Підопічні Реброва навіть попри те, що залишилися в меншості, продовжили атакувати і вже на 40-й хвилині зуміли забити. Чівич розкішним ударом з-за меж штрафного майданчика поклав м’яч у дев’ятку – 0:1.

Civic gólja

Ami a ZTE-nek büntetőből nem sikerült, az a Ferencvárosnak mezőnyből igen. Civic hatalmas góljával a 40. percben vezetést szerzett a címvédő Fradi.

Вже на старті другого тайму Харатін подвоїв перевагу Ференцвароша. Після подачі з кутового українець виграв позицію у захисника і потужним ударом головою прошив голкіпера гостей – 0:2.

Haratin gólja

Haratin fejesével az 53. percben megduplázta előnyét az emberhátrányban futballozó Fradi.

Під кінець зустрічі господарі таки зуміли забити. Наприкінці поєдинку Баботі скористався помилкою захисників і буквально завів м’яч у ворота – 1:2.

ZTE-gól a Fradi ellen

Későn jött Babati Benjamin szépítő találata a Fradi elleni, így a ZTE 2-1-re kikapott a bajnoki címvédőtől.

Після цієї перемоги Ференцварош має 4 бали після двох матчів.

Нагадаємо, що у кваліфікації до Ліги Чемпіонів команда Сергія Реброва перемогла Селтік.

Читайте також: Фініш на старті! “Новенькі” Карпати осоромилися у Кубку України. ВІДЕО та Перша невдача Кумана. Манчестер Юнайтед перехопив трансферну ціль Барселони