Харатін забив Барселоні, але цього не досить. Ференцварош Реброва невдало стартує у Лізі Чемпіонів

Ференцварош стартував у груповому етапі Ліги Чемпіонів після 25-річної перерви

Команда Сергія Реброва завітала в гості до Барселони. У стартовому складі угорської команди вийшли обидва українці: Харантін і Зубков.

Цілком очікувано Барселона з перших хвилин взяла м’яч під контроль і почала тиснути на ворота гостей. Вже на 5-й хвилині гри каталонці заробили право виконувати небезпечний штрафний удар. До м’яча підійшов Мессі. Аргентинець закрутив у дев’ятку, але Дибус зумів парирувати цей удар.

Гості перетерпіли стартову навалу Барселони і почали створювати свої моменти. На 11-й хвилині навіть забили м’яч. Однак, лайнсмен угледів положення поза грою у Нгуена – гол скасували. Згодом підопічні Сергія Реброва створили ще одну небезпечну нагоду. Нгуен у штрафному майданчику суперника відпасував на Ісаела, який із декількох метрів потужно пробив у стійку воріт.

В середині тайму захисник Ференцвароша у своєму штрафному майданчику сфолив на Мессі, і головний арбітр матчу без вагань вказав на позначку. Виконувати пенальті підійшов сам аргентинець. Він сильно пробив просто під стійку. Дибус напрям руху м’яча вгадав, але не зміг дотягнутися – 1:0.

Під кінець першого тайму забив Фаті. Де Йонг виконав чудову передачу за спини захисникам Ференцвароша на 17-річного іспанця, який в дотик переправив м’яч у сітку воріт – 2:0.

Старт другої половини був повністю за Барселоною

Вже на початку тайму каталонці розіграли чудову комбінацію у штрафному майданчику Ференцвароша. Мессі відпасував на Фаті, той продовжив п’ятою на Коутіньйо, який вже в дотик більярдно пробив у кут воріт – 3:0.

А потім Ференцварош отримав кількісну перевагу. Зубков чудовою передачею з центра поля вивів на побачення Нгуена, та нападника Ференцвароша у штрафному майданчику завалив Піке. Арбітр матчу впевнено призначив пенальті та показав центральному захисникові Барселони пряму червону картку.

Виконувати 11-метровий удар підійшов Харатін. Українець реалізував момент, розвівши м’яч і голкіпера по різних кутах – 3:1.

Але використати свою чисельну перевагу гості не змогли. Натомість, Барселона скористалася втомою гравців Ференцвароша і забила ще. Дембеле прорвався по правому флангу і прострілив на одинадцять метрів, де був ніким не прикритий Педрі, який в дотик завдав удару в кут воріт – 4:1.

Вже під кінець зустрічі каталонці довели рахунок до непристойного. Мессі отримав м’яч у штрафному майданчику Ференцвароша, розвернувся та відкотив на Дембеле. Француз в дотик сильно пробив під поперечку – 5:1.

Після цього матчу Барселона посідає перше місце в групі G, оскільки в паралельному поєдинку київське Динамо поступилося Ювентусу з рахунком 0:2.