Оновлення…

Стартовий склад Динамо на перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи проти Олімпіакса.

Київське Динамо готується офіційно розпочати футбольний 2019 рік. Команда Олександра Хацкевича протистоятиме грецькому Олімпіакосу в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи.

Якщо ми подивимося на цифри нашого функціонального стану, якщо подивимося на інші наші показники – все одно це будуть всього лише цифри. Важко сказати по контрольних матчах, завтра все буде видно на полі. Ми дотримувалися тієї програми, яка була у нас, всю її виконали. Але тільки гра завтра покаже, в якому ми стані.

Не обійшлось і без кадрових втрат у складі Динамо, також тренер киян згадав і суху серію на зборах новачка команди Франа Соля.

Буено точно не зіграє. Він не готується до матчу – у нього проблема з м’язом. Що стосується Кадара, то Тамаш сьогодні проведе тренування з нами, після якого ми і приймемо рішення про можливість його участі в завтрашньому поєдинку. 

Я цілком задоволений його роботою. Звичайно, для впевненості, було б ідеально, щоб він забив м’яч у товариських матчах. Але і нашим футболістам ще потрібно навчиться використовувати його кращі якості максимально ефективно. Звичайно, у нас вистачає кваліфікованих гравців, здатних віддати останній пас. Я впевнений, що у Соля все вийде, і сподіваюся, що Фран відкриє лік голам вже завтра.

Про шалену атмосферу грецьких стадіонів пригадав Віктор Циганков, але на думку гравця Динамо головне – не втрачати концентрацію.

Ми знаємо, як себе можуть поводити греки. Але головне для нас – грати в якісний футбол. У нас є свій план на завтра і ми маємо показати свою гру. Я так вважаю.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вкрадуть з-під носа Ман Сіті? Шахтар націлився на одноклубника ексзірки Металіста

Донецький Шахтар є одним із претендентів на талановитого бразильського півзахисника …