Головний тренер Динамо розповів про адаптацію Супряги та його перспективи. Також Олександр Хацкевич поділився своїми думками щодо критики на свою адресу та на адресу Динамо Київ.

Скільки людей – стільки думок. Стільки журналістів, я всім не можу подобатися. Десь особисте ставлення, я знаю, про кого ви говорите. Якщо він такий відданий фанат Динамо, то повинен і підтримувати команду, не тільки критикувати.

Чи готовий Супряга для основного складу? Хлопець двохтисячного року, дані хороші. На сьогодні він у розташуванні збірної. В Чехії його не було, тому що він брав участь у юнацькій Лізі Чемпіонів – він там корисніший. Всьому свій час. Ми говоримо про пацана, якому зараз 18 років. Не всі приходять у команду в 18 років і починають давати результат. А те, що в нього є хороші дані, які можна використовувати – ми будемо тільки ЗА, якщо він швидко змужніє.

Чи поламався він у грі з Аяксом? Та ні. Коли Супряга переходив  з Дніпра, то я спілкувався з Дімою Михайленком, то він сказав, що Влад – міцний хлопець. Коли він виходив з Аяксомми нічим не ризикували в плані психології: зламається чи ні. Ми розраховували на його сильні якості.

Тренувальний процес під час матчів збірної? У нас 17 футболістів їдуть до збірних різних вікових категорій. Залишається 4-5 гравців. І з дубля залишається 3 футболісти. Тренувального процесу як такого немає. Команда збереться тільки після збірних: хтось у середу, хтось – в четвер. Треба самому відпочити, бо важкий був графік, а тренувального процесу в нас немає.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Чи буде 5 замін в УПЛ? Останні новини

Ведучий програми ПРОФУТБОЛ Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive поділився інформацією щодо ре…