Хацкевич: Результат в матчі з Яблонцем буде на першому місці

Наставник Динамо Олександр Хацкевич розповів про травму Беньяміна Вербича і підготовку до матчу Ліги Європи з чеським Яблонцем.

Яблонець – Динамо. Прес-конференція Хацкевича

LIVE🔥🔥🔥Результат буде на першому місці©Хацкевич і Бурда про Яблонець🤔Як FC Dynamo Kyiv готується до матчу Ліги Європи👇

Опубліковано FootballHub Середа, 3 жовтня 2018 р.

Я не сильний у медичній термінології. Зараз Вербич нам точно не допоможе. А на який термін він вибув – питання до наших лікарів.

Сподіваюся, що Артем Бєсєдін буде готовий грати всі 90 хвилин. Але гра покаже, скільки він витримає. У нас немає великого вибору нападників.

Можу відзначити індивідуальні та командні якості Яблонця. Це дисциплінований суперник, який грає тактично грамотно. Вони вміють грати в обороні плюс у них досить небезпечні стандартні положення.

Давайте разом визначимося, що важливіше – результат або гра. Я наведу приклад. Ми отримали дуже багато критики за гру з Маріуполем, але виграли. У передостанньому турі минулого чемпіонату ми теж грали з ним. Завдали 24 удари по воротах і 17 у ворота. Рахунок на табло – 1:1. Була гра, але не було результату. У будь-якому спорті важливий результат. Ми хочемо показувати хорошу гру і досягати результату. Але результат завтра для нас буде на першому місці.

Беньямін Вербич не полетів на матч FC Dynamo Kyiv проти Яблонця в UEFA Europa League⚡⚡Хто ж замінить лідера❓

Опубліковано FootballHub Середа, 3 жовтня 2018 р.

Микита Бурда, захисник Динамо:

Ми дивилися цю команди. Це хороший суперник, який вміє оборонятися з креативними футболістами попереду. Думаю, буде така ж важка гра, як зі Славією. Готуємося і налаштовуємося на позитивний результат.

Вербич – наш лідер на полі. Шкода, що він отримав травму. Але ті, хто вийдуть завтра, докладуть усіх зусиль, щоб його замінити і досягти результату.

Настрій перед грою хороший. Завтра нам потрібна перемога. Хочемо показати хороший футбол. З Астаною ми на останніх хвилинах втратили перемогу, тому завтра потрібно виграти.

Найбільше у складі Яблонця потрібно побоюватися нападників. Якщо завтра я вийду на поле, то потрібно проти них надійно зіграти.