Домашня сторінка Актуально Хацкевич: участь Кадара у матчі з Олімпіакосом під питанням

Хацкевич: участь Кадара у матчі з Олімпіакосом під питанням

12 читачів онлайн
0
629

Перед матчем Ліги Європи Олімпіакос – Динамо головний тренер Олександр Хацкевич та Віктор Циганков дали передматчеву прес-конференцію. Основна проблема Динамо, за їхніми словами, полягає у відсутності офіційних ігор перед поєдинком Ліги Європи. Кияни цього року грали тільки спаринги, а суперник зараз активно виступає в чемпіонаті Греції.

ФОТО ФК ДИНАМО

 

Але Віктор Циганков налаштований на позитивний результат:

 Це наша проблема. У нас був місяць зборів, ми підготувалися. І сподіваємося на позитивний результат. Ми знаємо, хто такі греки і як вони можуть себе вести. Але ми налаштовані грати у футбол. У нас є план, якого ми будемо притримуватися.
 

Олександр Хацкевич велику увагу звернув на психологічний стан футболістів:

 Усе вирішуватиметься завтра. Багато залежить від психології. На зборах ми тренувалися, розбирали ігри. Притримувалися цієї програми, яка в нас була. Ми виконали її повністю. Завтра гра покаже, у якому стані команда. Ми дивилися матчі Олімпіакоса. Тільки тренеру відомо, яка психологія в гравців. Ясна річ, що у них була важка гра (з ПАОКом). Це може й краще для нас. Але переживати довго не можна. Ліга Європи – це зовсім інший турнір.
 

Головний тренер також розповів, хто точно не зіграє у матчі з Олімпіакосом:

Тамаш Кадар і Вітор Буено не грали в спарингу. Буено точно не готується до гри, у нього проблеми. Тамаш Кадар сьогодні тренуватиметься з нами. Ми домовилися прийняти рішення вже після тренування.
  

Не оминув увагою Олександр Хацкевич й новачка Динамо – 26-річного нападника Франа Соля.

Я повністю задоволений роботою Франа Соля.

Глобальна ціль – це перемогти! Ми маємо бути сконцентровані упродовж усього матчу. Тиск з боку трибун буде шаленим. Ми маємо триматися разом.

Суперника Динамо у Лізі Європі грецький Олімпіакос  розібрав по кісточках Олександр Золотогорський. 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Нічия проти чемпіона АПЛ. Лунін рятував і розпочав гольову атаку Ов’єдо

Андрій Лунін знову вийшов у стартовому складі Ов'єдо. …