Хацкевич про Динамо

Олександр Хацкевич: У грі в атаці ми втратили дуже багато?Головний тренер FC Dynamo Kyiv про наслідки втрати Ярмоленка та легіонерів, які засяяли по-новому??

Опубліковано FootballHub 13 листопад 2017 р.

Про те як позначився відхід Ярмоленка

У грі в атаці ми втратили дуже багато. Андрій міг і самотужки вирішити долю матчу в чемпіонаті. Звичайно, ми в плані результату втратили. На сьогоднішній момент, якщо розібратись, той же Циганков, в його позиції грає. Але травми і досвіду не вистачає. Хоч хлопець цікавий, всі ми це знаємо. Так що для тренера це втрата, а по-людськи я радий.

Про повернення Мбокані

Знаючи, як він вів себе при Олегу Володимировичу, Сергію Станіславовичу, той же Михайлов мені говорив, що наразі це два різні футболісти. Яким він був раніше і яким є зараз. Вони бачили все це набагато раніше. Коли він приїхав в Австрію на збори після тижня роботи ми побачили, що це інший футболіст.

Про трансфер Віди

Це втрата дуже велика. Я буду тільки радий, якщо він зможе змінити своє рішення. На жаль, тут все заледить тільки від нього. Це людина в якої повинна вчитись наша молодь. Саме футбольним якостям. Коли він виходить на кожне тренування, як тренується людина так і грає.

Про експерименти в атаці

Якщо експериментувавти, то складу теж немає у нас. Те, що ми перевели Гонсалеса на правий фланг – дві гри показали, що він більш ефективний. В плані оцінки його персональної гри. Тим більше він в збірній грає правого півзахисника. І коли купували його зі Швейцарії він грав справа. Так що ми повернули його на свою позицію.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Яремчук асистує і допомагає перемогти Андерлехт

Роман Яремчук асистом допоміг Генту перемогти Андерлехт. …