Хацкевич прес-конференція після Янг Бойз

LIVE⚡ Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Опубліковано FootballHub 2 листопад 2017 р.

Передусім треба привітати Георгія з дебютом у єврокубках, з тим, що він зіграв «на нуль». Рішення ми приймаємо усім тренерським штабом. Це журналісти наводили статистику із загальною кількістю ударів по воротах і кількістю сейвів та пропущених голів Максима. Але всі пам’ятають тільки ті епізоди, коли він не рятує команду, а коли він рятує усі швидко забувають. Ми більше дивимося з позитивної точки зору. Ковалю дали відпочити. Так, можливо, ми ризикували, але головне, що Бущан відіграв на нуль, йому допоміг у цьому наш захист. Так, були помилки, але вони бувають у кожного. Було помітно хвилювання, але були і моменти, коли він зіграв відмінно, виручив.

Ми аналізували гру Дерліса та дійшли висновку, що ефективність його гри на правому фланзі в атаці вища, ніж на лівому. Тут він і загострює, і бере гру на себе, зміщується на фланг, обводить один в один. Коли він грає на лівому фланзі, він частіше зміщується у центр, і там уже такого гострого продовження немає. Кубковий матч в Олександрії довів, що це його рідна позиція.

Синтетичне поле має свій вплив, і вже зараз багато звернень від гравців до наших лікарів. Специфіка гри на синтетичному полі здоров’я не додає. Тому лише повне відновлення, адже в нас не надто великий кадровий ресурс.

Ви рахуєте гроші, а ми, передусім, рахуємо турнірні очки, а також очки, здобуті для рейтингу України. Так, у нас є преміальні за перемоги. У матчах, що залишилися, ми теж будемо грати на перемогу.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Яремчук асистує і допомагає перемогти Андерлехт

Роман Яремчук асистом допоміг Генту перемогти Андерлехт. …