Домашня сторінка Актуально Хацкевич залишається в Динамо!

Хацкевич залишається в Динамо!

0 читачів онлайн
0
2,026

Як повідомляє офіційний сайт Динамо Київ, Олександр Хацкевич залишається головним тренером команди на наступні два роки.

Білоруський фахівець узгодив і підписав новий контракт із клубом. Нагадаємо, Хацкевич очолює Динамо з червня 2017 року і провів на чолі команди 100 матчів, здобувши один трофей (Суперкубок у 2018 році).

Фото ФК Динамо

Президент Динамо Ігор Суркіс так прокоментував своє рішення залишити наставника на посаді:

Хочу одразу сказати, що Олександр працював у дуже складний період. Коли він очолив команду, ми домовилися, що, враховуючи складну ситуацію в країні (гарні легіонери до нас не їдуть), величезну увагу слід приділити молоді. Так, у нас не було титулів. Але усіх наших домовленостей Олександр дотримався. Він виконав усі завдання, поставлені на цьому етапі – ввести до складу якомога більше молоді.

Заграв Бурда, Миколенко, той же Шепелєв, Циганков став капітаном… Так, були помилки. Ми запросили бразильців. Хороших бразильців, але з якихось причин вони не влилися в нашу команду. І в якийсь момент вони не змогли замінити тих футболістів, які травмувалися.

У новому сезоні завдання стоять такі: потрапити до Ліги Чемпіонів, боротися за чемпіонство і Кубок, оскільки Динамо вже три сезони не виграє титули. Сподіваюся, що хлопці, яким він довіряв, віддячать йому.

Останні матчі ми грали без гравців основного складу. Циганков з мікропошкодженнями… Тому я дивлюсь на підписання нового контракту з Хацкевичем абсолютно оптимістично. Тому що, сподіваюсь, що нарешті будуть здорові ті футболісти, які дійсно можуть підсилити команду.

Тимчика повертаємо з оренди як гравця основного складу. Але він має розуміти, що є конкуренція. Є Кенджора. Також ми придбали опорного півзахисника/центрального захисника (Кадірі), також ми дивимося на кількох гравців, яких хоче бачити в команді головний тренер.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Оце так любов до футболу! Жінка прикувала себе наручниками через команду

Чи чули ви колись про команду Бері? Насправді це один із найстаріших футбольних клубів Анг…