Хавбеку Ліверпуля ледь не відірвали ногу. По-товариськи

Товариський матч між Севільєю та Ліверпулем (2:1), що відбувся у Бостоні, ознаменувався ганебним фолом Ньянона. Оборонця іспанського клубу вилучили, а постраждалого півзахисника Червоних Ларукі винесли на ношах. Відео інциденту на 76-тій хвилині поєдинку:

Юрген Клопп після матчу зауважив, що молодому таланту його команди неймовірно пощастило не зазнати важкої травми. Він не зміг дограти зустріч, але у роздягальні рухався нормально. В таких ситуаціях треба перечекати. Сам епізод тренер Ліверпуля оцінює як ігровий, футболіст Севільї врізався у Ларукі на повному ходу.

Вірджил Ван Дейк переконаний, що таких моментів не повинно бути у товариських матчах взагалі. Адже підготовка – це час, коли гравці набирають форму перед сезоном і у цей період особливо важливо уникнути травми.

Зіграти так, особливо проти молодого гравця (Ларукі 18 років – ред.), який добре грає цього сезону… Це неприємно. Я думаю, це дещо говорить про футболіста…

Сам винуватець попросив вибачення за свій фол у Ліверпуля, родини футболіста та фанатів.