Геніальний пас! Малиновський врятував Аталанту. ВІДЕО

Українець вийшов на заміну і врятував від поразки.

У 35-турі Серії А Аталанта вдома приймала одного із аутсайдерів чемпіонату Салернітану. Як часто трапляється в останніх поєдинках бергамасків, вони пропустили першими і були змушені відігруватися. На 27-й хвилині після чудового скидання головою від Джурича Едерсон переправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

Відігратися Аталанта зуміла аж на 88-й хвилині і ключову роль у цьому зіграв Руслан Малиновський, який з'явився на заміну на 76-й хвилині. Українець геніальною прихованою передачею до штрафного майданчика між 5-х гравців Салернітани вивів на ударну позицію Пашалича, який і зрівняв рахунок – 1:1.

На більше у господарів забракло часу. Після цієї зустрічі Аталанти має 56 очок і перебуває на 8-й сходинці у чемпіонаті. Для Малиновського цей асист став 4-м у Серії А за бергамасків поточного сезону.