Героїчний порятунок. Реал у неймовірному стилі пройшов Манчестер Сіті. ВІДЕО

Божевілля англійського поєдинку продовжилося в Мадриді.

Манчестер Сіті з мінімальної перевагою прибув до Іспанії на зустріч з Реалом. Підопічні Гвардіоли контролювали хід матчу і, коли на 72 хвилині Марез після передачі Сілви зробив рахунок 0:1, здалося, що доля путівки до фіналу Ліги чемпіонів вирішена.

Проте мадридці не збиралися здаватися. Герой у складі дострокових чемпіонів Ла Ліги знайшовся. Родріго, який вийшов на поле у другому таймі, на 90 хвилині зрівняв рахунок, випередивши Діаша після передачі Бензема – 1:1.

Цього для господарів було замало, але Родріго за хвилину забив ще раз. Карвахаль навісив з флангу, Асенсіо політ м'яча продовжив, а бразильський вінгер влучним ударом головою поцілив точно у верхній кут воріт Ман Сіті – 2:1 (5:5 за сумою двох матчів)!

Сильнішого мали визначити екстратайми.

Кураж господарів продовжився у першому екстратаймі. На 95 хвилині Реал отримав право на пенальті (Діаш збив у власному штрафному майданчику Бензема). Французький нападник з одинадцятиметрової позначки легко переграв Едерсона – 3:1!

Міг за Сіті відповісти Фернандіньйо, але він не поцілив у порожній кут воріт Куртуа після сейву бельгійця.

Божевільні 3:1 – команда Карло Анчелотті вибиває Манчестер Сіті з Олександром Зінченком (українець з'явився на полі в другому таймі) з Ліги чемпіонів. У фіналі мадридці зустрінуться з Ліверпулем!