Хет-трик за 10 хвилин! Українець став героєм матчу в сусідній країні. ВІДЕО

Українець приніс важливу перемогу своїй команді.

Ексгравець Дніпра та молодіжної збірної України Андрій Блізніченко зараз виступає у Молдові за Шериф. У 16 турі чемпіонату Молдови його команда зустрічалася з Флорешти. Одним із героїв матчу став 26-річний українець.

Блізніченко вийшов на заміну на 61 хвилині поєдинку за рахунку 2:0. У період з 66 по 76 хвилини він встиг відзначитися хет-триком.

У підсумку, Шериф переміг з рахунком 5:0 і збільшив свою перевагу над суперниками у турнірній таблиці. Команда Блізніченка зараз посідає першу сходинку турнірної таблиці чемпіонату Молдови, випереджаючи Мілсамі на 12 очок.

Нагадаємо, Андрій Блізніченко у 2019 році перейшов з турецького Карабюкспора до Шерифа.