Хобленко замінив Мілевського: Забив і долучився до розгрому. ВІДЕО

У 21-му турі чемпіонату Білорусі Динамо-Брест зустрічалося із ФК Мінськ. У старті брестської команди вийшли одразу 2 українці: Олександр Нойок та Олексій Хобленко. Артем Мілевський пропускав цей матч через перебір жовтих карток

У першому таймі команди не забивали. А вже у другій половині матчу Динамо-Брест взялося за справу. Перший гол на рахунку Олексія Хобленка. На 65-й хвилині Олексій відкрився у штрафному майданчику Мінська під простріл з правого флангу, вчасно випередив захисника і переправив м’яч у ворота.

До 81-ї хвилини гравці Динамо відзначилися ще двічі. Саме після того, як рахунок став 3:0 на користь команди із Бреста Хобленка замінили. Нойок відіграв увесь поєдинок.

Динамо-Брест продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату Білорусі, випереджаючи БАТЕ на 5 очок (у БАТЕ матч в запасі).